Hemen Deneyin ve E-Ticaret’e Adım Atın
E-Ticaret
İşlerinizi kolaylaştıran tüm çözümler
e-ticaret

E-Ticaret

Sociturk, işletmenizin e-ticaret sitesini, sepet sayfalarını müşteri adaylarınızın tüm süreçleri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde tamamlayacağı sadelikte hazırlar. Ürün satışına öncelik verir ve satın alma işlemlerini mümkün olduğunca kolaylaştırır.

Günümüz de web siteleri ticarette büyük önem kazanmaya başladı. Alışveriş sitesi olarak bilinen e-ticaret siteleri, alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile popülerliğini arttırmış pek çok firma için web üzerinde ürün ve hizmet satışı yapmak, daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve daha fazla satış yapabilmek için dijital bir yol haline gelmiştir.


Mobil Uyumlu E-Ticaret
Sociturk, işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri hazırlar.
  • Tüm cihazlara uyumlu responsive tasarım ile web siteleriniz her yerden ulaşılabilir ve kullanışlı bir görünüm kazansın. Özellikle mobil kullanımın son derece yüksek olduğu günümüz web sitelerinin de mobil cihazlara uygun olması dijital dünyadaki marka algınıza olumlu bir katkı sağlayacaktır.
  • Kurumsal web sitesinin işletmeniz için birçok faydası bulunmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz üzere, web sitesi bir firmanın dijital ortamdaki kimliğidir. Firmanızı internet üzerinde ne kadar doğru ve anlaşılabilir tanıtırsanız, internetten yakalayacağız müşteri dönüşü de o ölçüde yüksek olacaktır.
  • Sociturk dijital pazarlama çalışmalarınızın daha verimli olması için internet sitenizi Google reklamları, Facebook ve Instagram reklamlarına uyumlu olacak şekilde hazırlar. Böylece reklamlar ile aldığınız ziyaretçilerden daha yüksek oranda satış elde edersiniz. Google alışveriş reklamları için gereken ürün tanımlamalarını ve XML bağlantılarını sorunsuz bir şekilde hazırlar.
Müşteriler
Gelişmiş Ürün Yönetimi
Gelişmiş ürün yönetimi sistemiyle ürünlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Özel fiyatlar oluşturabilir, ürünlere özel KDV oranları girebilir ve tüm eklenen ürünleri güncelleyebilirsiniz.
  • Gelişmiş ürün yönetimi sistemiyle kolaylıkla ürünlerinizi yönetin.
  • Özel fiyatlar oluşturarak müşterilere farklı teklifler sunun.
  • Ürünlere özel KDV oranları girişi yaparak vergi hesaplamalarını kolaylaştırın.
blok_333313583633
30 Dakikada Dilediğin Şablon ile E-Ticaret Mağazanı Aç

Mobil uyumlu ve SEO optimize edilmiş temalarımızla arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Hızlı yükleme süreleri ve güvenli ödeme entegrasyonlarıyla müşteri memnuniyetini artırın.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin