Hemen Deneyin ve E-Ticaret’e Adım Atın
Hakkımızda
Biz Kimiz

Socitürk, 2013 yılından beri Dijital Dünya’nın gücüyle, kurduğumuz ekibimiz ve yaptığımız işler ile tüm Türkiye’ye yayıldı. Şuanda İstanbul, Kocaeli ve Mersin ofisleriyle hizmet vermekte olan Socitürk, işletmelerin işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için çözümler üretmektedir.


Socitürk, kurulduğu günden bu yana farklı sektörlerde 500’ün üzerinde firmaya web tasarım, web yazılım ve sosyal medya yönetimi çözümleri üretmiştir.
Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktır. Müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve onlara en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Müşteri odaklı bir yaklaşımla, sorularınıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyor, herhangi bir sorun yaşadığınızda çözüm odaklı bir şekilde hareket ediyoruz.


Dijital pazarlama anlayışıyla, tüm dijital iletişim araçlarını sizler için uzmanlığımız haline getirdik. Web Tasarım, Google Reklamları, Web Yazılım, Sosyal Medya Danışmanlığı ve daha birçok farklı dijital platformu ve reklam alanlarını sizlere en faydalı stratejilerle sunuyoruz.


Peki, siz dijital dönüşümün bir parçası olmaya hazır mısınız?

30 Dakikada Dilediğin Şablon ile E-Ticaret Mağazanı Aç

Mobil uyumlu ve SEO optimize edilmiş temalarımızla arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Hızlı yükleme süreleri ve güvenli ödeme entegrasyonlarıyla müşteri memnuniyetini artırın.

WhatsApp Support
WhatsApp Destek
Bize Mesaj Gönderin